IS100-L30R-C23
Part NumberIS100-L30R-C23
ManufacturerYolong
DescriptionPower 1.0Pitch 30Pin H=2.3 Rever
In-stock57800
request a quote
IS100-L30R-C23 Description
TypeDescription
Series*
Equivalent QualityUJU
PackagingStrip
Number of Positions30
Flat Flex Type
Mounting Type
Connector/Contact Type
Pitch0.039″ (1.00mm)
Termination
FFC, FCB Thickness
Height Above Board0.089″ (2.25mm)